Форма входу

Пошук

Календар

«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 230

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

VІ. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до Обухівського медичного коледжу

            6.1. Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до Обухівського медичного коледжу (далі - заява) в паперовій формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії Обухівського  медичного коледжу.

            6.2. При вступі на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, вступник  може подати до п'ятнадцяти заяв на п'ять спеціальностей.  Заяви, подані на певний напрям підготовки (спеціальність) до Обухівського  медичного коледжу за різними формами навчання, вважаються фактом подання однієї заяви. 

             Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії. Факт кожного подання заяви в паперовому вигляді реєструється уповноваженою особою приймальної комісії в Єдиній базі безпосередньо під час прийняття заяви.

            Заяву, зареєстровану в Єдиній базі, може бути скасовано Обухівським медичним коледжем на підставі рішення приймальної комісії до моменту включення вступника до списків рекомендованих до зарахування на навчання за умови допущення технічної помилки під час внесення відповідних даних до Єдиної бази, що підтверджується актом про допущену технічну помилку, сформованим в Єдиній базі.

 Скасована заява вважається неподаною, а факт такої подачі анулюється в Єдиній базі. Приймальна комісія повідомляє вступникові про своє рішення у день його прийняття,після чого вступник може подати нову заяви на цю саму спеціальність до цього самого заклада .

            Виправлення технічних помилок відбувається до моменту включення вступника до списків рекомендованих до зарахування на навчання.

            6.3.  В заяві вступники вказують спеціальність  “Медсестринство” напрямок підготовки “ Охорона здоров 'я” на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, та форму навчання.        

            6.4. Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред'являє особисто:

 

            документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України «Про громадянство України»;

 

 військовий квиток або посвідчення про приписку;

 

 свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство;

 

            документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

 

            сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);

 

  Документи , які підтверджують право вступника на участь в конкурсі за результатами вступних езаменів на основі повної загальної середньої освіти ( розділ УІІІ цих Правил), зарахування за співбесідою (розділ Х цих Правил), зарахування поза конкурсом (розділХІ цих Правил);

            6.5. До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

            копію документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

            копію сертифіката  відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти)виданий у 2016 році.

            копію документа, що посвідчує особу та громадянство;

            чотири кольорових фотокарток розміром 3х4 см.